God jul fra alle oss i Sunndal Fotball

Postet av Jørun Svensli den 19. Des 2025

Året går mot slutten, og jula står for døra, mens vi allerede er godt inne i sesongen 2026.

Hva er vel bedre enn å ønske god jul, og godt nyttår med uttakene til krets- og fylkeslag, som kom denne uken. Vi er godt representert, og stolte av alle våre spillere som har kommet gjennom nåløyet. Dette speiler klubben på alle måter. Vi ønsker å ta vare på alle i hele bredden, både de som har fotballen som en av mange hobbyer og de som faktisk har ønske om å se hvor langt de kan nå.

Uttakene denne uken:

Kretslag J13:

Cornelia Rønningen

Elida Lervik

Sigrid Gravem

Siv Mari H. Dahlen

Sofia Hindhammer

Kretslag G13:

Matheo Bakken

Fylkeslag J14:

Liana Hagen

Fylkeslag J15:

Emma Gravem


Vi ønsker alle sammen lykke til med alt som skal skje av aktivitet, både i klubb, krets og fylke.

Aktivitetsnivået i 2025 har vært ekstremt høyt, toppet av tidenes største Hydro Cup. Ikke noe av aktiviteten har vært mulig å gjennomføre uten alle dere frivillige som bruker time etter time med frivillig arbeid - tusen takk alle sammen.

Takk og god jul til våre samarbeidspartnere. Vi setter stor pris på at dere er med oss, og vi ser frem til et fortsatt godt samarbeid i 2026.

Cartoon Caricature Santa Claus Playing Soccer on the Snow Stock ...

 


Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.